Aliexpress

Čínský e-shop Aliexpress patří mezi nejlevnější eshopy pro nákupy zboží z Číny. Využívá spousty drobných dodavatelů, díky kterým pokrývá poptávku prakticky po jakémkoli zboží. Nabídka Aliexpressu vás prostě ohromí.

Na Aliexpressu najdete celoročně levné zboží. K tomu jsou zde navíc během roku často slevy až 90%, takže se určitě vyplatí sledovat

Aliexpress umí česky. Není to ale kompletní jazyková mutace, je to strojový překlad, takže občas není úplně dokonalý. Ale i přesto, pokud neumíte anglicky, nákup ulehčí.

Na drtivou většinu zboží získáte poštovné zdarma, i když si objednáte zboží za 30 Kč, tak k vám až z Číny přijde za nulové poštovné. Je to dáno tím, že čínská vláda v tomto ohledu své obchody dotuje a část nákladů na dopravu platí čínský stát. Samozřejmě můžete zvolit i jiný, placený a rychlejší, druh dopravy.

Aliexpress v současnosti nemá rovnocennou konkurenci ani v množství produktů, ani v cenách.

Abyste zboží z Číny zakoupili opravdu nejlevněji, vyberte pro zobrazení nabídky zboží „Free Shipping“ a „1 piece only“. Budou vám nabízeny položky, které obsahují dopravu zdarma a přitom si kupujete pouze 1 ks daného druhu zboží.

Aliexpress nenabízí možnosti platby přes PayPal, alternativou je platba platební kartou, přičemž jsou podporovány ty nejrozšířenější.
Dále je dostupný běžný bankovní převod, ten trvá zpravidla 3-4 dny.

Alliexpress ručí za dodání zboží. Peníze nejdou přímo prodejci, ale nejprve na účet Aliexpressu. Až potvrdíte, že zboží je v pořádku u Vás doma, tak teprve dostane zaplaceno i obchodník.


nejvyhledávanější kategorie aliexpressu


telefony a příslušenství

spotřební elektronika

oblečení a doplňky

krása, zdraví, vlasy

pro dům a zahradu

nářadí a domácnost

auta a motocykly

pro sport a zábavu

hračky, věci pro děti

počítače a kancelář

zabezpečení a ochrana

všechny kategorie


NOVÉ ZBOŽÍ NA ALIEXPRESSU


Výběr dle konkrétních prodejců nebo obchodů


MOBILNÍ APLIKACE ALIEXPRESSU


 

  • prodej domén a webů
  • výdělečné affiliate weby na vaše domény