REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY ONLINE ZA PÁR MINUT

Česká republika se čím dál rychleji přibližuje k západu a ani ve světě hypoték nezůstává pozadu. Dalším významným krokem vpřed je novinka, díky které můžete refinancovat svůj hypoteční úvěr přes internet, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova.

Online refinancování je již běžnou praxí v zemích Skandinávie, ve Velké Británii nebo USA, ale až nyní skutečně proniká na český trh. A stojí za to mu věnovat pozornost.

Díky online hypotečním kalkulačkám máte dnes již možnost získat úvěr šitý přesně na míru a za co nejvýhodnějších podmínek. Stačí vám k tomu jen pár kliknutí a máte okamžitý přehled o podmínkách, které můžete pro svůj úvěr získat. A to včetně možnosti porovnání nabídek jednotlivých bank.

Ne všechny bankovní operace spojené hypotékou je však možné provést přes internet a vy tak mnohdy stejně musíte vyrazit do nejbližší pobočky vaší banky. Jejich počet je však zase o něco menší.

Banky se v boji o klienty čím dál častěji inspirují u svých západních sousedů a snaží se postup refinancování svým klientům co možná nejvíce zjednodušit.

Nyní proto přichází s novinkou, která vám nabízí refinancování hypotéky zcela online. To je již běžnou praxí například ve Švédsku nebo Spojených státech, kde je tato možnost velice populární.  Mezi jeho hlavní výhody patří nižší úrokové sazbyabsence administrativních poplatků, rychlost zpracování a přirozeně i vaše pohodlí, které možnost refinancování online nabízí.

O jeho oblíbenosti na západě svědčí i fakt, že americká společnost Quicken Loans, která poskytuje online sjednání hypoték předčila v roce 2017 gigantickou banku Wells Fargo v počtu sjednaných hypotečních úvěrů.

Mezi průkopníky na domácím trhu v tomto směru pak patří český startup Refinanso. Ten ve spolupráci s bankou Moneta Money Bank nabízí při refinancování přes internet úrokové sazby již od 1,8% p.a.

Pozadu však nezůstává ale ani Česká spořitelna, které se již tato novinka také osvědčila v praxi a využívá jí čím dál více jejich klientů.

Lze tak očekávat, že popularita online refinancování hypoték u nás i nadále rychle poroste a ostatní banky na sebe s jeho zavedením nenechají dlouho čekat.

zdroj příspěvku hypogo


Kolik služba stojí?

Naše služba s využitím kalkulátoru HypoGo je zcela zdarma a nevážou se k ní žádné poplatky.

Jak HypoGO funguje?

Po zadání vašich kritérií kalkulace hypotečního úvěru vás zkontaktujeme a upřesníme si spolu vaši představu o hypotéce. Následně vám specialista vypracuje nabídku šitou přímo na míru.

S čím mi HypoGO pomůže?

Naši specialisté vám pomohou získat tu nejvýhodnější sazbu na trhu s hypotékami a v případě, že se rozhodnete pro realizaci hypotečního úvěru, vám specialista pomůže se všemi dokumenty a provede vás celým procesem získání hypotečního úvěru.

Proč využít služeb HypoGO?

Díky HypoGO ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili hledáním nabídek bank. Také u nás získáte tu nejvýhodnější sazbu šitou na míru a v neposlední řadě vám náš specialista bude po celou dobu oporou.

 

  • prodej domén a webů
  • výdělečné affiliate weby na vaše domény